חידוש מדרגות עץ

אם היינו צריכים לשאול אתכם מה אחד הדברים שאתם הכי אוהבים בדירת המגורים שלכם סביר להניח שהייתם מדברים איתנו על מדרגות העץ בבית. כאשר אנחנו מדברים על מדרגות עץ בבית אנו מדברים על שילוב בלתי נגמר בין פונקציונאליות, נגישות לבין עיצוביות מרשימה. יחד עם זאת, מדרגות עץ דורשת לעיתים גם תחזוקה אשר ישאירו את הברק הטבעי שלהם ויגרמו להם למראה איכותי וקורן. אם הגעתם לעמוד זה אנו מאמינים שאתם חושבים שיש מקום לשיפור מאחר ומדרגות העץ שלכם כבר לא נראות כמו בעבר – החלטנו לרכז עבורכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות.

האם יש צורך בטיחותי לחידוש מדרגות עץ?

כאשר אנחנו מדברים על חידוש מדרגות עץ אנו רואים מספר סיבות, אחת מן הסיבות המרכזיות היא הסיבה הבטיחותית. אנו ממליצים לכם לבצע חידוש מדרגות עץ על מנת להעצים את תחושת הבטיחות דרך חיפוי מעט "מחוספס" אשר יעזור לכם למנוע החלקות פתאומיות, כמו כן אנו נרצה לחזק את שלדי העץ והמדרגות ולבדוק כי הן מקובעות למקום בצורה בטיחותית ואבסולוטית ללא שום בעיות.

האם יש צורך לתחזק מדרגות עץ?

לצד הסיבה הבטיחותית אנו מוצאים גם את הסיבה התחזוקתית, כאשר אנחנו מדברים על הסיבה התחזוקתית אנו מדברים על הרצון שלנו לשמור על מדרגות העץ שלנו ברמה גבוהה מאוד ולמנוע מהם בלאי אשר יפגע לא מעט במראה שלהן ואף במקרים מסוימים יגרום לנו להשקיע לא מעט משאבים בחידושם.

חידוש מדרגות עץ

האם חידוש המדרגות ישפר את הפן האסתטי?

אם אתם שואלים לא מעט משקי בית בישראל אחת מן הסיבות המרכזיות בגללן הם בוחרים לחפות את מדרגות העץ שלהם זו הסיבה האסתטית, כאשר אנחנו מחפים ומחדשים את מדרגות העץ שלנו אנו יכולים לשדרג את המראה הכולל של הבית כולו תוך כדי שאנחנו נותנים מעטפת תחזוקתית ובטיחותית מלאה למדרגות – יכול להיות יותר טוב מזה? אנחנו לא חושבים.

 האם ניתן לחדש מדרגות עץ לבד?

לא מעט אנשים תוהים האם אפשר לחדש את מדרגות העץ לבד, נתחיל ונאמר שכל דבר אפשר לעשות לבד אך באותה הנשימה אנו מאמינים כי אם יהיה לכם פיצוץ בצנרת תקראו לאינסטלטור, אם יפסיקו המים החמים תזמינו טכנאי דודים ואם הרכב יתקע באמצע הכביש סיכוי סביר שתזמינו גרר. לכן, גם כאשר אנחנו מדברים על חידוש מדרגות עץ יש חשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום, בעל מקצוע זה יעזור לנו לבצע את כל העבודה על הצד הטוב ביותר הן מהבחינה האסתטית, התחזוקתית והבטיחותית תוך כדי ניצול כל המשאבים העומדים לרשותו ובצורה מקצועית.

אילו סוגי מדרגות אנו רואים?

כאשר אנחנו מסתכלים על עולם מדרגות העץ אנו רואים מספר רב של מדרגות עץ ו/או מדרגות הבנויות מקומבינציות שונות עם עץ, בין הפופולריים אנו נראה:

 • מדרגות עץ מרחפות
 • מדרגות הבנויות על בסיס של עץ וברזל
 • מדרגות עץ המונחות על בטון
 • מדרגות עץ אלון מבוקע
 • מדרגות עץ גושני

כיצד חידוש המדרגות יתרום לעיצוב הבית?

בשנים האחרונות עולם עיצוב הפנים מתקדם פלאים ובין הטרנדים הבולטים ביותר בעולם זה אנו רואים את מדרגות העץ תופסים מקום גבוה במיוחד, כאשר אנחנו מדברים על חידוש וחיפוי מדרגות עץ אנו מדברים על היכולת לקחת את המדרגות שלנו ולהעביר אותם שדרוג ואף מייק אובר טוטאלי כך שבסוף התהליך אף אחד לא יזהה כי אלו היו המדרגות הבלויות בבית שלנו. בעזרת בעל מקצוע ניתן לחפות ו/או לחדש את מדרגות הבית תוך כדי התאמה אישית לצרכים העיצוביים של הלקוח – כך שמבלי יותר מדי מאמץ תוכלו לטרוף את כל הקלפים ולבנות מראה יוקרתי וחדיש.

כיצד למנוע בלאי ולטפל נכון במדרגות העץ?

חידשתם לאחרונה את מדרגות העץ בבית שלכם אך באותה נשימה אתם מעוניינים למנוע בלאי עתידי ולטפל במדרגות העץ שלכם בצורה נכונה. כאשר אנחנו מדברים על מדרגות עץ אנו רואים לא מעט סוגים שונים של עצים אשר דורשים טיפול שונה אנו ממליצים לכם לבדוק עם בעל מקצוע מה הוא סוג העץ המותקן אצלכם ומה הם הוראות היצרן לשימוש הולם בו, כמו כן אנו מפצירים בכם לא להשתמש במים בכל הקשור לניקיון מדרגות העץ מאחר ומים ועץ לא מתכתבים בצורה הכי טובה ביחד. ניקוי של מדרגות העץ יכול להיעשות באמצעות שואב אבק, מטאטא ו/או מטלית יחד עם חומר ייעודי לשם ניקוי מדרגות עץ.

מדוע מומלץ לחדש מדרגות עץ עם יניר? 

יחד עם ניסיון של למעלה מ – 2 עשורים יניר הפך לביטוי שגור אצל בתים רבים בעלי מדרגות עץ, שירותיות, אמינות ומקצועיות אבני היסוד שמובילים את יניר לאורך כל הדרך והפכו אותו לבחירה הטבעית של מאות משקי בית בישראל. חידוש מדרגות עץ עושים אך ורק עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. אמרתם מדרגות עץ – אמרתם יניר.

שיטות העבודה של יניר חידושים בעץ כוללות טכניקות חדישות ופעולות מתקדמות שונות כגון:

 • עבודה עם מכונות ליטוש חדשניות המבצעות ליטוש יסודי בשיטת PST ללא אבק
 • ניקוי במכונות שטיפה ייעודיות לעץ
 • שימוש בחומרי ניקוי וגמר ידידותיים לסביבה מהטובים בארץ לחידושי עץ פנים וחוץ
 • צביעה עם שמנים ולכות עמידים לאורך שנים באיכות הגבוהה ביותר שיש המיובאים מאירופה, טורקיה, דרום אפריקה ואוסטרליה
 • צוות עבודה מקצועי שהוכשר לכל הפרויקטים
 • שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת