אודותינו

אודותינו

שמי יניר, בן קיבוץ ואב לארבעה ילדים. את כל הילדות שלי ביליתי בטבע, ואהבתי לבנות וליצור מהקיים. גם עם הילדים שלי היום אני אוהב לבנות מעץ ולגלף עצים מהטבע כי חשוב לי להעביר להם את האהבה והחיבור שלי לחומרים טבעיים.

התחלתי את דרכי בעולם העץ בתחילת שנות ה-2000 כעובד בבניית פרגולות ודקים ושם ראיתי את הצורך בתחזוקה שוטפת של העץ. באותה תקופה חידוש העץ לא היה מפותח בכלל בארץ ולא ניתן מענה לצורך של הלקוחות. עם השנים שיטות עבודה הלכו והשתכללו. משימוש במלטשות ידניות ושימון הדקים בספוגים כשאנחנו על הברכיים ועד לשימוש במכונות ליטוש  מקצועיות וללא אבק ומכונות צביעה ייעודיות לעץ.

כיום אני מתמחה בחידושי חוץ- דקים, פרגולות ובתי עץ, ובחידושי פנים- פרקטים ומדרגות,  בשיטת   PST ללא אבק (לאחר הכשרה מקצועית בגרמניה).

את החברה "יניר חידושים בעץ" הקמתי מתוך רצון לתת חווית שירות גבוהה ונעימה, מקצוענות בעבודה, שימוש במכשירים חדישים, חומרי ניקוי אקולוגיים וצבעים ושמנים לגמר הכי טובים בשוק,  תוך שמירה על אסתטיקה, ניקיון וסדר.

כי העץ שלך זקוק ליחס אישי.

במסגרת מערך השירות אני מעניק לכל לקוח, בכל היקף של עבודה, יחס אישי הכולל זמינות מלאה לכל אורך התהליך, ייעוץ מקצועי וליווי צמוד בכל הנוגע לפרויקט המתבצע ולאחריו. זהו היבט שאני לא מתפשר עליו והוא חלק בלתי נפרד מהאג'נדה האישית והעסקית שמתווה את תהליך העבודה שלי.

מקצועיות

צוות העבודה שעובד בחברה הינו צוות מקצועי שהוכשר לכל הפרויקטים בהכשרות מקצועיות כדי להגיע לרמת הגימור הטובה ביותר.

חדשנות

העבודה נעשית באמצעות מכונות חדישות: מכונות שטיפה בלחץ, מכונות ליטוש ללא אבק בשיטת PST, ומכונות צביעה AIRLESS, השומרות על צביעה אחידה ובעלות יכולת להגיע לכל החריצים בעץ.

אקולוגיה

שימוש בחומרי ניקוי ושטיפה לעץ אקולוגיים, ידידותיים לסביבה.

האיכות הגבוהה ביותר

שימוש בצבעים ושמנים מיובאים מגרמניה, אוסטרליה ודרום אפריקה, באיכות הגבוהה ביותר.

סדר וניקיון

שמירה על סדר וניקיון לאורך כל העבודה: מיגון הבית, שמירה על ריהוט קיים ועל הגינה, עבודה עדינה ושימוש בחומרים מתאימים ומכשירים ללא אבק כך שהלקוח יוכל לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.